Galeria zdjęć we WładysławowieGaleria zdjęć we WładysławowieGaleria zdjęć we WładysławowieGaleria zdjęć we WładysławowieGaleria zdjęć we WładysławowieGaleria zdjęć we WładysławowieGaleria zdjęć we WładysławowieGaleria zdjęć we WładysławowieGaleria zdjęć we WładysławowieGaleria zdjęć we Władysławowie

Władysławowo - Jedzenie

Restauracje, puby, bary i smażalnie we Władysławowie - zobacz gdzie warto zjeść we Władysławowie.

Miejsca te słyną z niepowtarzalnej kuchni regionalnej. Wyraź swoją opinię i zapoznaj się z oceną innych.

Opinie poniższych barów, smażalni i restauracji znajdziecie także na FORUM.WLADYSLAWOWO.COM

 

 Zobacz jedzenie
w Władysławowie na mapie

mapa

Jedzenie w Władysławowie

4,2 (ocen: 113)
(ocen: 29)
(ocen: 29)
(ocen: 28)
(ocen: 27)

Vlados

ul. Żeromskiego 50; Władysłasowo 84-120


Niebanalny pomysł na bałkańskie smaki przeplatane śródziemnomorskim wiatrem i szumem Bałtyku.

 

Jedyna bałkańska restauracja jaką napotkaliśmy na trasie Dębki - Hel.
Właściciel z ogromną wiedzą dotyczącą nie tylko kuchni ale i zwyczajów oraz kultury Bałkanów .
Personel odpowiednio przeszkolony chętnie podpowiada czego należy spróbować i odpowiada na pytania dotyczące niektórych (nieznanych ) składników.
Czas oczekiwania na potrawę nie należy do najkrótszych , lecz smak potraw wart jest oczekiwania , zaś ceny zaskakujaco przystępne .
 

ZAPYTAJ / REZERWUJ
4,1 (ocen: 37)
(ocen: 9)
(ocen: 9)
(ocen: 9)
(ocen: 10)

Chëcz Tawerna

ul. Starowiejska 8; Władysławowo 84-120

Tel: 506 768 318

Chëcz Tawerna
Lokal całoroczny
Czynny: w sezonie od 10:00 do 22:00
              poza sezonem 11:00 - 21:00

Historia:
Miejsce z ok 60 letni1 tradycj1 znane miejscowym mieszkańcom pod dawną nazwą "Biały Domek".
Obecna nazwa istnieje ok 20 lat.

W karcie między innymi:  zestawy śniadaniowe, zupy, sałatki, dania z ryb, tradycyjne dania mięsne kuchni polskiej, pierogi, naleśniki, zestawy dla najmłodszych, przystawki na zimno i na gorąco.

ZAPYTAJ / REZERWUJ
3,3 (ocen: 26)
(ocen: 7)
(ocen: 6)
(ocen: 6)
(ocen: 7)

Smażalnia "U Golli"

ul. Gdańska 20; Władysławowo 84-120

Tel: 696 452 986

  Gdy wjeżdżaliśmy do Władysławowa od strony Pucka (droga 216), przypadkiem zauważyliśmy ciekawy architektonicznie obiekt, nie podejrzewaliśmy, że odkryliśmy taką perełkę gastronomiczną.
Otóż, niemal wszystko, co stanowi o klimacie tego wnętrza-każda rzeźba, płaskorzeźba, każda replika okrętu-została wykonana przez właściciela, jego ojca lub wuja.
Jeżeli dodamy do tego dbałość o jakość potraw i stroje obsługi (mundury), to okaże się, że przepis na sukces jest banalnie prosty w swej istocie acz trudny w wykonaniu: szczypta tradycji + odrobina zamiłowania, okraszone serdecznością.
 
 
1,9 (ocen: 31)
(ocen: 8)
(ocen: 9)
(ocen: 7)
(ocen: 7)

Kapitan Jack

ul. Hryniewieckiego (obok wejścia na plażę nr. 5); Władysławowo 84-120

"Gościu czyś zwariował czy nie masz rozumu stoisz przy tym barze, a chcesz iść do domu?" Taki napis widnieje na barze :) W barze odbywają się relacje z ważniejszych imprez sportowych - wszystkich chętnych do oglądania meczy przyciąga spory telewizor. Jeśli chodzi o jedzenie, w Jacku można zjeść mięsne zestawy obiadowe, ryby, fast foody. Dla ugaszenia pragnienia, podają tu soki, napoje i piwo. Duzą zaletą jest lokalizacja. 

          

2,9 (ocen: 32)
(ocen: 8)
(ocen: 9)
(ocen: 7)
(ocen: 8)

Bar Pod Tarasem

ul. Hryniewieckiego 1; Władysławowo 84-105

 

Bar Pod Tarasem to szeroki wybór dań. W menu mozecie znaleźć śniadania, pizzę z pieca, ryby, piwo z beczki. Szczególnie polecamy smaczne dania obiadowe. Specjalnością baru jest domowa kuchnia i golonka.

    

2,5 (ocen: 18)
(ocen: 5)
(ocen: 4)
(ocen: 5)
(ocen: 4)

Pizzeria Copacabana

ul. Hryniewieckiego 1; Władysławowo 84-120

Do Copacabany dojechać najlepiej ulicą Morską, na jej końcu mamy poprzeczną ulicę Hryniewieckiego, przy skrzyżowaniu szukajcie napisu CopacabanaPo wejściu usłyszycie latynoską muzykę. Do jedzenia polecamy firmową pizzę "Copacabana" oraz ryby wędzone na miejscu w ustawionej przed lokalem wędzarni, można zamówić też rybę smażoną. W "Copacabanie" macie duży wybór dań mięsnych, rybnych i pizz. Do picia polecamy koktaile mleczne. Smakosze złocistego trunku także znajdą coś dla siebie.

          

2,8 (ocen: 40)
(ocen: 11)
(ocen: 9)
(ocen: 10)
(ocen: 10)

Ika

ul. Towarowa 25; Władysławowo 84-120

Kameralny lokal całoroczny. Spokojne miejsce na obiad,czy kawe z deserem. Lokal przyjazny dla rodzin z dzieckiem, które dostanie swój stoliczek.

 
 
3,2 (ocen: 49)
(ocen: 14)
(ocen: 13)
(ocen: 10)
(ocen: 12)

BAR `U Jana Bosmana

ul. Brzozowa/Morska; Władysławowo 84-120

Bar u Jana Bosmana toklimatyczne miejsce z tradycją, działają już od 7 lat. Bar nawiązuje wyglądem do starodawnej karczmy. Zjeść tu można przyzwoicie, a i ceny nie odstraszają, jak to zwykle bywa nad morzem. 

 

     

2 (ocen: 29)
(ocen: 8)
(ocen: 8)
(ocen: 6)
(ocen: 7)

Łajba

ul. Hryniewieckiego 27/1; Władysławowo 84-120

Bar w kształcie ogrmonej łajby. Górny pokład Łajby służy jako taras (osłonięty od deszczu). Wybraliśmy stolik na rufie-najfajniejszy widok. Wieczorem możecie posłuchać tu muzyki. Co ważne w Łajbie są kelnerzy, nie trzeba wsłuchwiać się w dźwięki szczekaczki, czy wyczytano nasz numer zamówienia. Co do jedzenia, serwują tu owoce morza w przystępnej cenie. Krewetki w czosnku i po tajsku są naszym faworytem. 

    

2 (ocen: 28)
(ocen: 7)
(ocen: 7)
(ocen: 7)
(ocen: 7)

Karczma Swojskie Jadło

ul. Siedleckiego 3 ; Władysławowo 84-120


Wystrój restauracji bardzo charakterystyczny w stylu staropolskim. Lista dań w menu zachęca do skosztowania polskich potraw. Do spalenia kilku kalorii zachęca stół bilardowy oraz cymbergaj.

 

     

2,7 (ocen: 20)
(ocen: 5)
(ocen: 5)
(ocen: 5)
(ocen: 5)

Bar Żeglarz

ul. Hryniewieckiego 4 (koniec Morskiej); Władysławowo 84-120

Bar Żeglarz to już tradycja-działa od 97 roku. Znajduje się na końcu ulicy Morskiej. Jedzenie w Żeglarzu jest naprawdę na wysokim poziomie. Najciekawszymi propozycjami jest pizza włoska z pieca, kopytka, pierogi domowe. Możemy zjeść ryby z grilla i smażone na patelni. Na śniadanie polecamy tradycyjne jedzenie czyli "Zestaw pasibrzucha" (jajecznica, wędliny, ser, pomidor) - bardzo duży zestaw :) Plusem jest duży taras widokowy, gdzie możemy podziwiać niesamowite widoki i napić się drinka w barze.

    

2,6 (ocen: 16)
(ocen: 4)
(ocen: 4)
(ocen: 4)
(ocen: 4)

Cocktail Bar Desperados

ul. Hryniewieckiego 1; Władysławowo 84-120

Coctail Bar Desperados jest nieco schowany przed wscibskimi oczami turystów.  Najlepiej znaleźć charakterystyczny bar "Łajba" w kształcie łodzi, a naprzeciwko Łajby jest Desperados. W środku panuje "tropikalny klimat", wszedzie paprocie, kwiaty i owoce.  Za duży plus uznaliśmy ciekawe oświetlenie, które tworzy bardzo miły klimat. Za barem profesjonalista - barman, który wygrał konkurs wyborowej. W menu mamy do wyboru około 150 pozycji napoi alkoholowych i bezalkoholowych. Tych pierwszych znacznie więcej.

    
3,9 (ocen: 93)
(ocen: 25)
(ocen: 22)
(ocen: 23)
(ocen: 23)

a KuKu

ul. Morska 32h; Władysławowo 84-120

Restauracja położona przy pokojach gościnnych przeuroczej właścicielki! Zapach smazonych ryb czuć juz po drugiej stronie ulicy! Szczególnie polecamy tu dorsza oraz łososia! Nikt nie potrafi przyrządzić go tak jak Pani Malgosia! Polecamy szczególnie fanom domowej, nadmorskiej kuchni!

 

          

2,3 (ocen: 13)
(ocen: 3)
(ocen: 3)
(ocen: 4)
(ocen: 3)

Restauracja GRANDIAL

ul. Wyzwolenia 102; Władysławowo 84-120

Restauracja pensjonatu o tej samej nazwie zachwyca prawdziwie domową kuchnią! Spory wybór zup stanowi miłą odmiane dla panujących wszędzie dań rybnych! Warta pochwały jest szczególnie zupa pomidorowa przygotowywana ze śmieżych warzyw! Smacznie i tanio to domena tego miejsca!

          

2,5 (ocen: 15)
(ocen: 3)
(ocen: 3)
(ocen: 5)
(ocen: 4)

Strach na wróble

ul. Morska 22; Władysławowo 84-120

Nieco dziwne miejsce będące eklektycznym połączeniem wiejskiego ogródka z Czarownikiem z krainy Oz. O ile wystrój może być plusem, samo jedzenie nie zachwyca... Mieliśmy wrażenie, że nasze zamówienie leżało w kuchni całymi tygodniami... Obsługa przyniosła je dopiero po dłuższym czasie i pewnie dlatego było ono zimne... Odradzamy!

      

2,7 (ocen: 30)
(ocen: 7)
(ocen: 8)
(ocen: 7)
(ocen: 8)

Arturo

ul. Morska 32G; Władysławowo 84-120

Arturo jest typową miejscową pizzerią, nie zachwyca ani wyborem smaków, ani nawet wystrojem. Ratuje sie jedynie miłą obsługą, która dwoi sie i troi, aby sprostać wymaganiom nielicznych klientów. Jeżeli już musicie tu koniecznie jeść, spróbujcie margarity! Tak prostą pizzę bardzo ciężko przyrządzić źle...

           

3,3 (ocen: 46)
(ocen: 15)
(ocen: 11)
(ocen: 10)
(ocen: 10)

Gospoda u Chłopa

ul. Portowa 15; Władysławowo 84-120

 
Lokal całoroczny w stylu staropolskiej gospody. Można się najeść w przestępnej cenie. Można równiez liczyć na sympatyczną obsługę.

    

5 (ocen: 8)
(ocen: 2)
(ocen: 2)
(ocen: 2)
(ocen: 2)

Zoom

ul. Obrońców Helu 1; Władysławowo 84-120

Lokal jako jedyny we Władysławowie serwuje pierogi z łososiem, a w dodatku, w cenie 18zł za porcję.

   

2,4 (ocen: 25)
(ocen: 6)
(ocen: 6)
(ocen: 7)
(ocen: 6)

Przystań

ul. Brzozowa; Władysławowo 84-120

Przystań to jedna z wielu podobnych smażalni ryb we Władysławowie. Utrzymana w standardowym morskim klimacie zadowoli niewybrednych turystów. Na próżno szukać tu wykwintnych dań rybnych. Prosto, szybko, względnie smacznie. Każda podawana tu ryba smakuje podobnie. Standardem dania obiadowego są frytki i surówka. Lokal do odwiedzenia zdecydowanie w porze obiadowej, smacznych śniadań tu nie uświadczysz.

          

3 (ocen: 28)
(ocen: 7)
(ocen: 6)
(ocen: 8)
(ocen: 7)

Smakosz

ul. Morska 8; Władysławowo 84-120

Pół kilometra od morza gwarantuje stały napływ wygłodniałych klientów, ale czy można zjeść tu smacznie? Po ostatniej wizycie jesteśmy przekonani, że tak! Specjalnością lokalu, poza oczywiście rybami, sa rewelacyjne zawijańce kaszubskie oraz placki po cygansku! Warto przyjść tu z całą rodziną, nikt nie wyjdzie stąd głodny! Obsługa w oka mgnieniu przyniesie zamówienie, a ceny nie zwalą z nóg! Serdecznie polecamy to miejsce!

        

2,5 (ocen: 12)
(ocen: 3)
(ocen: 3)
(ocen: 3)
(ocen: 3)

Bar Morski

ul. Al.Gwiazd Sportu / Brzozowa; Władysławowo 84-120

Chyba największy bar sezonowy na jaki natrafiliśmy w tym mieście. W menu: naleśniki, kebab, pierogi, ryby, zestawy obiadowe, lody. Polecamy spożywanie tutejszych dań na tarasie z widokiem na Aleje Gwiazd Sportu.

    

3 (ocen: 14)
(ocen: 3)
(ocen: 4)
(ocen: 4)
(ocen: 3)

Kotwica

ul. Ks.Merkleina 32; Władysławowo 84-120

Kotwica zyskała już miano miejsca kultowego! Każdy klient, z którym rozmawialiśmy był nadzwyczaj zadowolony ze smaku zaserwowanych mu potraw, czasu oczekiwania oraz samej obsługi! Nam szczególnie do gustu przypadł filet z łososia w sosie kurkowym! Jeżli macie już dość ryb, polecamy rewelacyjną pierś z kurczaka podaną na szpinaku! Genialne połączenie! Polecamy!

    

3,3 (ocen: 41)
(ocen: 11)
(ocen: 10)
(ocen: 10)
(ocen: 10)

De Dorsz

ul. Morska/ róg Brzozowej; Władysławowo 84-120

De Dorsz to nie tylko błyskotliwa nazwa! Restauracja będąca dość nietypową smażalnią przeróżnych ryb, jest także miejscem spotkań miejscowych! To najlepsza rekomendacja, jaką można dać tego typu miejscu! Chociaż powstała dopiero rok temu, zdążyła doczekać się miana miejsca kultowego. Daniem popisowym jest oczywiocie dorsz, ale za to na wiele sposobów! Polecamy!

         

3,2 (ocen: 30)
(ocen: 7)
(ocen: 7)
(ocen: 8)
(ocen: 8)

Bar Hanka

ul. Morska 32; Władysławowo 84-120

Hanka słynie z wyśmienitego rosołu, który gotowany jest według sprawdzonego, domowego przepisu! Wszystkie dania przygotowywane są od ręki, a same porcje solidnej wielkości. W porównaniu do innych miejsc tego typu Hanka może pochwalić się wysokim poziomem i miłą obsługą! Jesteśmy pewni, że jeszcze tu wrócimy!

        

2,2 (ocen: 42)
(ocen: 10)
(ocen: 10)
(ocen: 11)
(ocen: 11)

Pod Papugami

ul. Morska 16; Władysławowo 84-120

Lokal Pod Papugami cieszy sie złą sławą najgorszego baru we Władysławowie... Mimo bardzo zabawnego wyglądu ogródka pełnego prostych haseł reklamowych, wnetrze już tak nie bawi. W całym lokalu czuć nieprzyjemny zapach przypalonego jedzenia, obsługa bardzo długo zwleka z przyjęciem zamówienia, a same porcje są śmiesznie małe... Odradzamy!

       

2,5 (ocen: 26)
(ocen: 7)
(ocen: 7)
(ocen: 6)
(ocen: 6)

dell`Ka

ul. Ogrodowa 1; Władysławowo 84-120

Bardzo smaczna domowa kuchnia! Właściciele postawili na smaki, za którymi tęsknimy z dala od domu! Zupa jarzynowa lub bielona pomidorówka to niekwestionowany hit tego miejsca! Na zamówienie czekaliomy niecałe 10 minut, w dodatku zostało podane przez bardzo sympatyczną obsługę! Czego chcieć wiecej, gdy goni nas czas?

       

3,6 (ocen: 40)
(ocen: 10)
(ocen: 10)
(ocen: 10)
(ocen: 10)

MARKO

ul. Morska 22; Władysławowo 84-120

Marko Cafe słynie z ogromnego wyboru lodów (48 smaków, wszystkie własnej roboty!) o najróżniejszych smakach! Nasze serca (i podniebienia) należą do Kinder Bueno oraz niezliczonej ilości świeżych sorbetów owocowych! Warto zagościć tu z całą rodziną mimo, iż samo miejsce nie wygląda zachecająco, kusi smakiem!

       

3,2 (ocen: 9)
(ocen: 3)
(ocen: 2)
(ocen: 2)
(ocen: 2)

Justynka

ul. Wyzwolenia 11; Władysławowo 84-120

Lokal oddalony od zgiełku centrum Władysławowa, a mimo to zaskakująco popularny biorąc pod uwage ilość gości i fakt iż w porze obiadowej trzeba czekać w kolejce na wolny stolik.

 

2,1 (ocen: 18)
(ocen: 5)
(ocen: 4)
(ocen: 5)
(ocen: 4)

Hanoi

ul. Stoczniowców 20; Władysławowo 84-120

Niewielki bar oddalony nieco od centrum o typowo azjatycko-orientalnym zabarwieniu. W menu m.in.: Gu Lao, Sushi Futomaki, ryż jaśminowy, sos Sambal Olek, sos oliwkowy. Istnieje możliwość zamówienia na wynos.

  

2,7 (ocen: 17)
(ocen: 3)
(ocen: 5)
(ocen: 5)
(ocen: 4)

Hanka Rock Cafe

ul. Starowiejska 1; Władysławowo 84-120

Hanka to miejsce, gdzie każdy meloman poczuje sie jak u siebie! Różnorodność puszczanej tu muzyki przyprawia o zawrót głowy! Od muzyki tanecznej aż po Kult! Tylko w Hance!

  

2,8 (ocen: 8)
(ocen: 2)
(ocen: 2)
(ocen: 2)
(ocen: 2)

U Babci

ul. Błękitnej Armii 7; Władysławowo 84-120

To lokal z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. O smaku potraw i jakości obsługi najlepiej świadczą pozytywne opinie klientów wypisywane na tackach i przypinane na ścianach wewnątrz lokalu. W menu: ryby smazone, gotowane, z grilla, dania obiadowe, dania dnia oraz pizza własnego wyrobu.

  

3,4 (ocen: 25)
(ocen: 7)
(ocen: 6)
(ocen: 6)
(ocen: 6)

Ryba Piła

ul. Morska; Władysławowo 84-120

Przechadzając się ulicą Morską nie sposób przeoczyć ogromnego statku! To właśnie Ryba Piła! Przesympatyczna obsługa z niekłamaną przyjemnością doradzi przy wyborze dań, a czarujący barmani przyrządzą wyśmienite drinki! Specjalnością baru są owocowe margarity, które zmiewalają słodyczą! Fanów karaoke zapraszamy w każdy weekend! Klienci, którzy wolą jeść niż śpiewać, dostaną tu rewelacyjne smażone śledzie! Jeden z naszych ulubionych lokali!

         

3,3 (ocen: 33)
(ocen: 8)
(ocen: 9)
(ocen: 8)
(ocen: 8)

U Kojota

ul. Morska 20; Władysławowo 84-120

U Kojota to bar otwarty od rana do wieczora! Serwują tu zarówno smaczne śniadania z pieczywem wypiekanym na miejscu, jak i rewelacyjne  domowe obiady! Szczególnie polecamy Kotlet Kojot będący fenomenalnym połączeniem mięsa z ananasem! Także rodziny z dziećmi znajdą tu coś dla siebie- w menu znajduje się 8 potraw, które przypadną do gustu Waszym pociechom!

     

2,9 (ocen: 24)
(ocen: 6)
(ocen: 6)
(ocen: 6)
(ocen: 6)

FARAON

ul. róg ulicy Morskiej i Obronców Helu; Władysławowo 84-120

Faraon jest miejscem gdzie w ekspresowym tempie możecie zjeść pizze domowego wypieku lub shoarme czyli bliskowschodnie danie z mięsa opiekanego na obrotowym ruszcie. Tradycyjnie podaje sie ją w picie, ale Faraon serwuje to danie także na talerzach! Polecamy jedynie te dwa dania, ryby zdecydowanie nie są mocną stroną lokalu!

        

3,9 (ocen: 40)
(ocen: 10)
(ocen: 10)
(ocen: 10)
(ocen: 10)

Fala

ul. Harcerska 1 / róg Żeromskiego; Władysławowo 84-120

Specjalnością baru są dania ze świeżych ryb (dorszy, łososi, śledzi, fląder) poławianych przez kutry właściciela. Jak wiadomo, nic nie jest tak pyszne i zdrowe jak świeża, morska, doskonale przyrządzona ryba zaserwowana przez doświadczonego kucharza. W menu również szeroki asortyment ryb atlantyckich i słodkowodnych oraz dań mięsnych.

    

2,8 (ocen: 24)
(ocen: 6)
(ocen: 6)
(ocen: 6)
(ocen: 6)

Oberża u Bartka

ul. Hryniewieckiego 1; Władysławowo 84-120

Bartkowa oberża nie wyróżnia sie niczym szczególnym. Niepozorne miejsce jakich nad morzem cała masa zadziwia jedynie smakiem ciasta, na którym przygotowywana jest tutejsza pizza. Jest ono wyjątkowo pulchne, pozwala to na utrzymanie niezliczonej ilości dodatków! Samo miejsce polecamy jednak mało wymagającym klientom, którzy po oberży spodziewają się czegoś więcej.

          

3,2 (ocen: 29)
(ocen: 7)
(ocen: 7)
(ocen: 8)
(ocen: 7)

U Pirata

ul. Towarowa; Władysławowo 84-120

Bar umiejscowiony na terenie dworca pkp. Tutaj możesz zjeść ostatnią rybkę podczas pobytu nad morzem i po przejściu kilku metrów do swojego przedziału w pociągu. W menu: ryby, dania obiadowe, naleśniki francuskie, pierogi, kebab. Przestronnie i przystepnie cenowo.

          

3,2 (ocen: 44)
(ocen: 11)
(ocen: 11)
(ocen: 10)
(ocen: 12)

Skipper

ul. Spokojna 7; Władysławowo 84-120

Skipper to miejsce, w którym możecie zjeść najlepszą we Władysławowie zupę rybną! Bardzo prosty, estetyczny wystrój lokalu zaskakuje nawet największych estetów! Podawane tu dania smakują niemalże każdemu. Ceny są niezwykle przystępne, a obsługa profesjonalna i sympatyczna! Polecamy fanom nadmorskich klimatów!

       

3 (ocen: 12)
(ocen: 3)
(ocen: 3)
(ocen: 3)
(ocen: 3)

Kawiarenka

ul. Brzozowa; Władysławowo 84-120

Kameralny lokal w jednej z najbardziej zatłoczonych ulic Władysławowa. Typowa kawiarenka - bardzo trafna nazwa.