Władysławowo - oceny wg. turystów:
średnia 3.73 na podstawie 167 opinii
Port Władysławowo, Władysławowo
5.0/5.0 1
604 992 298
pokaż
strona www
604 992 298
zadzwoń
strona www
-20%
Zobacz ile możesz zyskać z nami (przykładowe ceny): Cena z kartą WłADYSłAWOWO (-20%)
Rejs widokowy 45 minut jachtem ARKUN - osoba dorosła 55 zł
44 zł
Rejs widokowy 45 minut jachtem ARKUN - dziecko 40 zł
32 zł
Rejsy o zachodzie słońca 65 zł
52 zł

Rejs widokowy jachtem ARKUN - dla wszystkich miłośników morskich atrakcji. 

 

Rejs trwa około 45 minut podczas których nasze pociechy będą mogły zasiąść za sterami tej jednostki. To niewątpliwy atut jachtu Arkun gdyż jako nieliczny ma podwójną sterówkę (czyli można sterować nim wprost z kabiny ale też z balkonu umieszczonego centralnie nad jachtem. Jednostka stacjonuje w porcie we Władysławowie a koszt rejsu to 55 zł od osoby dorosłej i 40 zł od dziecka

 

Oferujemy również romantyczne rejsy o zachodzie słońca z szampanem. Wystarczy tylko przyjść na około godzinę przed zachodem słońca do portu! 

 

Na szczególną uwagę zasługuje osoba Kapitana Wiśniewskiego, który jest prekursorem wędkarstwa kutrowego w Polsce. Podczas rejsu można porozmawiać z Kapitanem i dowiedzieć się bardzo wielu ciekawostek na wszelakie tematy morskie.

 

Zapraszamy na rejsy : panieńskie, kawalerskie, zaręczynowe itd. Port Władysławowo w sezonie letnim rejsy widokowe od godz 10 do zachodu słońca lub indywidualnie na życzenie klienta.

 

Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
Oceny turystów:
Średnia ocena:
5
Standard obiektu:
czy polecasz innym?
cena
obsługa
atrakcyjność dla dzieci
dodaj opinieDodaj opinię
Opinie gości:
27/05/2024
Opinia z Google
Ogólna opinia, na podstawie opinii w Google, średnia ocena 4,9 Arkun - rejsy we Władysławowie to atrakcja, która zdobywa wiele pozytywnych recenzji od zadowolonych klientów. Oto zbiorcza opinia na podstawie dostępnych opinii: Najczęściej chwalone aspekty: 1. Profesjonalna obsługa: Klienci często podkreślają, że załoga Arkun jest bardzo miła, profesjonalna i pomocna. Kapitan i jego załoga są chwaleni za przyjazne podejście oraz zaangażowanie w zapewnienie jak najlepszych wrażeń z rejsu. 2. Wspaniałe widoki: Rejsy Arkun oferują piękne widoki na Morze Bałtyckie oraz wybrzeże. Wielu pasażerów wspomina o niezapomnianych krajobrazach i możliwości obserwacji zachodu słońca z pokładu, co dodaje wyjątkowego uroku całemu doświadczeniu. 3. Atmosfera na pokładzie: Atmosfera podczas rejsów jest opisywana jako bardzo przyjemna i relaksująca. Klienci doceniają możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu, słuchania szumu fal i delektowania się spokojem morza. 4. Atrakcyjne trasy rejsów: Rejsy Arkun oferują różnorodne trasy, co pozwala pasażerom na wybór najbardziej interesującej dla nich opcji. Niektóre trasy obejmują również ciekawe komentarze kapitana na temat mijanych miejsc, co dodaje wartości edukacyjnej do całego doświadczenia. Ogólna ocena: Arkun - rejsy we Władysławowie to atrakcja, którą z pewnością warto wypróbować, zwłaszcza jeśli szukasz wyjątkowego sposobu na spędzenie czasu nad morzem. Profesjonalna obsługa, piękne widoki i relaksująca atmosfera na pokładzie sprawiają, że jest to doświadczenie, które na długo pozostaje w pamięci. Mimo sporadycznych uwag dotyczących pogody i cen, większość klientów jest bardzo zadowolona z rejsów i chętnie poleca Arkun innym.
Ta reklama została wyświetlona: 61776 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: Wladyslawowo.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image