Władysławowo - oceny wg. turystów:
średnia 3.73 na podstawie 167 opinii
Sztormowa 1A, Chałupy
brak opinii 0
690 318 770
pokaż
strona www
690 318 770
zadzwoń
strona www

Szkoła Kitesurfingu KiteAcademy.pl – profesjonalne kursy kitesurfingu, licencja IKO, trzy lokalizacje Chałupy, Jastarnia, Rewa, zapraszamy codziennie w godzinach 8.00 – 21.30.
Godzina nauki z instruktorem już od 80 zł. Podstawowy kurs (nauka sterowania latawcem + pierwszych startów na desce) już od 390 zł.
Co nas wyróżnia: Ponad 11 lat doświadczenia, najlepszy sprzęt marki Cabrinha, najlepsze miejsca, lokalizacja w samym centrum Jastarni, w Rewie i w centrum miejscowości Chałupy. Ponadto autorskie techniki nauki sterowania latawcem i pływania na desce. Szkoła jest w stanie nauczyć sterowania latawcem w niecałe 3 godziny. Nauka odbywa się na zasadzie intonacji - instruktor podpowiada na zasadzie „głośniej ciszej” jak poruszać barem aby utrzymać latawiec w pionie. Potem jak sterować latawcem w całym zakresie okna wiatrowego. By po około 3 godzinach przejść do pierwszych starów na desce. Dzięki sprytnej technice polegającej na jak najbliższym przyciągnięciu deski i prostowaniu nóg w odpowiedni sposób, pierwsze dłuższe ślizgi udaje się opanować w ciągu kolejnych 4 godzin.Szkolenia prowadzone są według metodyki Polskiej Organizacji Instruktorów Kitesurfingu, dzięki temu każdy otrzymuje pewność poprawnego ich przebiegu i bezpieczeństwa na wodzie. Wysokie predyspozycje do nauki oraz możliwość spędzania najlepszych chwil wśród słońca, wiatru, wody i fenomenalnych ludzi. Zapraszamy do KiteAcademy.pl

Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
Brak opinii turystów. Dodaj pierwszą!
Dodaj Opnię
Ta reklama została wyświetlona: 59480 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: Wladyslawowo.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image