Władysławowo - oceny wg. turystów:
średnia 3.73 na podstawie 167 opinii
Portowa 22, Władyslawowo
5.0/5.0 1
+48 604 99 22 98
pokaż
strona www
+48 604 99 22 98
zadzwoń
strona www

Wędkarstwo Morskie we Władysławowie -  ponad 20 lat doświadczenia. 

Zajmujemy się kompleksową organizacją rejsów i wypraw wędkarskich w okolicy pięknego miasteczka turystycznego Władysławowo. Rejsy jako nasza specjalność są zarządzane przez profesjonalistów, dzięki czemu są ciekawą alternatywą dla wszystkich osób szukających interesującego zajęcia podczas wakacji nad naszym polskim morzem. Nie trzeba też w żaden sposób martwić się o noclegi podczas takich wypraw, gdyż z racji tego, iż dysponujemy własnym obiektem noclegowym we Władysławowie i tą kwestią zajmiemy się z przyjemnością.
 

Wędkarstwo morskie – dlaczego warto wybrać się w rejs właśnie z nami?

Z największą przyjemnością chcemy Państwu zaproponować połowy w Morzu Bałtyckim wypływając na najpiękniejsze i najbardziej obfite rejony naszej polskiej wody. Ponadto wędkarstwo morskie Władysławowo z nami jest tym bardziej fascynujące, że posiadamy sprzęt i umiejętności pozwalająca na zejście do głębokości nawet ok. 100 metrów. Połowy są prowadzone z dala od brzegu na sprawdzonych przez nas, uroczych obszarach morskich. Dysponujemy profesjonalnymi przynętami – są to pilkery 120-350 g.
 
  •  Wyprawy na morze z nami są zawsze bezpieczne, ale i fascynujące
  •  Prowadzimy rejsy wędkarskie na Bałtyku już od wielu lat, dlatego z przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem
  •  Z naszej oferty mogą śmiało korzystać zarówno grupy zorganizowane jak i wędkarze indywidualni
Z największą przyjemnością chcemy Państwu zaproponować połowy ryb wędką w Morzu Bałtyckim wypływając na najpiękniejsze i najbardziej obfite rejony naszej polskiej wody. Ponadto wędkarstwo morskie Władysławowo z nami jest tym bardziej fascynujące, że posiadamy sprzęt i umiejętności pozwalająca na zejście do głębokości nawet ok. 100 metrów. Połowy są prowadzone z dala od brzegu na sprawdzonych przez nas, uroczych obszarach morskich. Dysponujemy profesjonalnymi przynętami – są to pilkery 120-350 g.
 
Nasze jednostki
Od 2002 r. włączyłem do wędkarstwa morskiego drugą jednostkę NEPTUN a od 2004r. NEREIDA i od 2008r KPT. WIŚNIEWSKI W lipcu 2010 r. NEREIDA sprzedana szyprowi, który przez 15 miesięcy na niej szyprował i stał się jej armatorem wędkarstwa morskiego. Obecnie w porcie Władysławowo do prowadzenia rejsów wędkarstwa morskiego jest zarejestrowanych powyżej 40 jednostek wędkarskich.
 
 
 
Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
Oceny turystów:
Średnia ocena:
5
Standard obiektu:
czy polecasz innym?
cena
obsługa
atrakcyjność dla dzieci
dodaj opinieDodaj opinię
Opinie gości:
2021
Zbyszkooo
Skusiłem się kiedyś na takie wypłynięcie i nie żałuje. to było ciekawe nowe doświadczenie i polecam szczególnie wędkarzom
Ta reklama została wyświetlona: 1043734 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: Wladyslawowo.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image