Władysławowo - oceny wg. turystów:
średnia 3.73 na podstawie 167 opinii

Piękne plaże we Władysławowie - idealne miejsce wypoczynku dla całej rodziny

Znaczna większość naszych rodaków nie wyobraża sobie wybrać innego kierunku na wakacyjny urlop niż polskie morze. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu nie ma nic lepszego od wczasów w nadmorskich klimatach. Jedną z najpopularniejszych miejscowości położonych nad Morzem Bałtyckim jest Władysławowo. Dlaczego warto wakacje spędzić właśnie tam? Ile kąpielisk oferuje to miejsce? Czy jest przyjazne zwierzętom? O tym wszystkim już za chwilę.


Dlaczego Władysławowo?

Władysławowo jest niewielkim miastem położonym w północnej części kraju. Dzięki temu, że zlokalizowane ono jest na samym Bałtykiem, każdego roku w sezonie wakacyjnym odwiedzane jest przez tysiące turystów nie tylko z Polski, ale także i za granicy. Jeśli nie wiesz w jakim nadmorskim kurorcie spędzić kolejne rodzinne wakacje to koniecznie weź pod uwagę Władysławowo. Miejsce to pochwalić może się jednymi z najpiękniejszych i największych plaż, które latem zapełniają się turystami. Oprócz plaż, Władysławowo pochwalić może się także całą masą innych atrakcji turystycznych - dla dorosłych i dzieci, przez co też sprzyja urlopowaniu w gronie rodzinnym. Osoby, które lubią poznawać historię odwiedzanych przez siebie miejsc z pewnością nie będą się tutaj nudzić. 


We Władysławowie zjesz także zdrową i smaczną rybkę oraz spróbujesz okolicznych specjałów. Malownicze krajobrazy, urodzajna natura, piękne plaże - takie właśnie jest Władysławowo. 

Kąpieliska i inne atrakcje

We Władysławowie podobnie jak w każdym innym nadmorskim kurorcie, wczasowiczom udostępniane są plaże strzeżone oraz niestrzeżone. Rodzinom z małymi dziećmi wskazany jest w szczególności wypoczynek na kąpieliskach strzeżonych, gdzie o bezpieczeństwo plażowiczów dbają odpowiednio wykwalifikowani ratownicy. Władysławowo posiada aż pięć dużych strzeżonych plaż, które w okresie wakacyjnym dodatkowo wyposażane są w inne atrakcje turystyczne. Na plażach we Władysławowie nie brakuje zjeżdżalni wodnych dla dzieci, wypożyczalni sprzętu sportowego tj.: skutery wodne czy motorówki, punktów gastronomicznych itp. Na jednej z plaż ulokowana została także siedziba lokalnego Radia Władek, którego audycji słuchać mogą nie tylko okoliczni mieszkańcy, ale i turyści.


Pies na plaży we Władysławowie - na co należy się przygotować?

Przygotowujesz się do wyjazdu wakacyjnego i nie wiesz co zrobić ze swoim czworonożnym pupilem? Pamiętaj, że pies najlepiej wypoczywa w towarzystwie właściciela. Wybierając się do Władysławowa musisz się liczyć z tym, że na kąpieliskach strzeżonych obowiązuje zakaz wprowadzania psów na plażę. Nie mniej jednak Twój pupil może uczęszczać na długie spacery po obszarach niestrzeżonych, których we Władysławowie nie brakuje. Jako osoba odpowiedzialna musisz pamiętać o właściwym zachowaniu i odpowiedniej opiece nad psem - prowadzaj go na smyczy, zwłaszcza jeżeli wybierasz się na spacer po mieście, zadbaj również o czystość i zawsze sprzątaj po swoim czworonożnym przyjacielu.ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: Wladyslawowo.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!