Władysławowo - oceny wg. turystów:
średnia 3.73 na podstawie 167 opinii

Władysławowo TOP restauracji

Przedstawiamy subiektywny przewodnik po knajpach, restauracjach i barach we Władysławowie i najbliższej okolicy. 

Braliśmy pod uwagę: jakość potraw, wystrój lokalu, lokalizację, klimat, obsługę, ceny, opinie internautów i własne doświadczenia. Oto 10 najlepszych miejsc we Władysławowie i najbliższej okolicy, w kolejności przypadkowej, na których się na zawiedziesz.


Klipper - smażalnia ryb "u Golli"


Adres: Gdańska 20, Władysławowo

Telefon: 534 244 902

W lokalu zjemy przede wszystkim rybę przyrządzoną na różne sposoby – przekąski rybne, ryby smażone, z grilla, pieczone, gotowane na parze i zupę rybną. Prócz tego, w Menu są dostępne dania mięsne, pierogi, surówki, sałatki i dodatki. Zjemy tutaj także deser, wypijemy coś ciepłego lub zimnego, w tym alkoholu. Turyści szczególnie chwalą dorsza!


Lody KojotaAdres: Morska 32/6, Władysławowo

Telefon: 606 327 884

Miejsce uwielbiane przez wszystkich lodożerców. Najróżniejsze kompozycje lodowe, wiele dostępnych smaków i duże porcje to tylko kilka zalet wskazywanych przez turystów, jeśli chodzi o Lody Kojota. Oprócz lodów, w lokalu zjemy również polecane gofry, ciasta i napijemy się kawy. Wafelki także podawane są w różnych smakach, a do kawy dostaniemy nawet mleko sojowe.


U Kojota


Adres: Morska 20, Władysławowo

Telefon: 606 327 884

Godziny otwarcia:

lipiec – sierpień: 09:00 - 23:00

wrzesień: 11:00 - 21:00

„U Kojota” zamówimy zestawy śniadaniowe, dania obiadowe i zupy domowe. Dostępne są ryby smażone, pieczone bez tłuszczu oraz ryby z grilla. Z grilla zjemy także mięsa i kiełbasy. W karcie dostępna jest rubryka „Mała Italia”, gdzie widnieją dania zawierające, np. risotto, penne czy gnocchi. Oprócz tego, Menu zawiera rubryczkę z daniami dla dzieci, sałatkami i pizzą. Turyści chwalą lokal za duże porcje.


W Porcie


Adres: Portowa 22, Władysławowo

Telefon: 570 047 047

Godziny otwarcia: 

Codziennie 09:00 – 21:00

Menu oferuje startery zimne oraz gorące, na pobudzenie kubków smakowych, a także kilka wariantów zagryzek, podawanych do alkoholu. Z solidniejszych posiłków, możemy wybrać dania mięsne oraz rybne, zupy, pierogi i makarony. Oprócz tego, w karcie znajdziemy sałatki, dodatki oraz desery. Napijemy się napojów gorących i zimnych, w tym kaw mrożonych, drinków, piwa oraz innych alkoholi. Zdaniem turystów, obsługa jest „W Porcie” na naprawdę wysokim poziomie.


Restauracja H12 fish/pasta & grill


Adres: Hryniewieckiego 12A, Władysławowo

Telefon: 58 600 22 21

Godziny otwarcia: 

Codziennie 12:00 – 22:00

H12 to kuchnia przede wszystkim śródziemnomorska. W Menu znajdziemy rybne przystawki oraz dania rybne. Prócz tego, zjemy danie z grilla, makarony, zupy, sałatki i desery. W lokalu możemy zamówić także smoothies, napoje zimne oraz gorące. Goście doceniają restaurację za smak potraw.


Trzy Siostry


Adres: Gdańska 13, Władysławowo

Telefon: 728 528 002

Godziny otwarcia: 

poniedziałek - środa: 13:30 – 21:00

czwartek - niedziela: 13:30 – 21:30

W karcie dań znajdziemy przede wszystkim kuchnię polską i kaszubską. W Menu znajdziemy ryby, sałatki, naleśniki, placki ziemniaczane, zupy oraz dania mięsne, także z grilla. Trzy Siostry to także domowe desery, którymi zajadają się goście. Restauracja chwalona jest za niepowtarzalny smak i świeżość dań, a także za przemiłą obsługę. W lokalu organizowane są wieczorki kaszubskie.


Lody & Cafe Marko


Adres: Morska 22, Władysławowo

Telefon: 664 929 073

Kolejna pozycja dla fanów słodkich niespodzianek.  Desery lodowe, kawy mrożone, lemoniady i dakłasy - to tylko kilka z różnych pozycji znajdujących się w Menu. Oprócz tego, możemy zamówić gofry, naleśniki, smoothie, babeczki, ciasta oraz, oczywiście, różnorakie smaki lodów w wafelku. Każdy smakołyk podawany jest w pysznej kompozycji, cieszącej nie tylko żołądek, ale i oko.  Według gości, najmocniejszym punktem kawiarni są gofry.


Gospoda u ChłopaAdres: Portowa 15, Władysławowo 

Telefon: 58 674 21 11

Godziny otwarcia: 

Codziennie 11:00 – 22:00

Priorytetem Gospody u Chłopa jest kuchnia domowa. W Menu znajdziemy tradycyjne zupy, dania mięsne (drób, wieprzowina), ryby z patelni i z pieca. W karcie widnieją napoje gorące oraz napoje zimne, w tym alkohole. Goście chwalą lokal za przystępne ceny, a także pyszne, domowe jedzenie.


Fiszka


Adres: Morska 9, Władysławowo

Telefon: 691 700 972

Fiszka to smażalnia szprotek, część większej sieci takich miejsc nad morzem. Możemy tam dostać kubełek szprotek, kubełek frytek, sosy i napoje. Jest możliwość zamówienia takiego zestawu lub kupienia tylko tego, co nas interesuje, np. kubełek szprotek i sos. Goście nie mogą nachwalić się tego, jak pyszne są szprotki! Zestaw plażowy trudno donieść do plaży w całości… 


Beach Club Gwiazda Morza
Adres: Hryniewieckiego 12A, Władysławowo

Telefon: 58 600 22 06

Godziny otwarcia: 

maj – wrzesień: 09:00 – 22:00

W Menu znajdziemy przekąski i sałaty, zupy i dania główne, czyli potrawy mięsne i rybne. Prócz tego możemy skosztować deserów oraz napić się alkoholu. Karta zawiera także specjalne pozycje dla dzieci i zakładkę „menu na wynos”, gdzie znajdziemy, m.in. gofry, popcorn oraz watę cukrową. Gościom bardzo podoba się profesjonalizm i podejście obsługi, smaczne i pięknie podane dania, a także klimatyczne widoki za oknem.


Zobacz atrakcje w Dębkach

Sprawdź domki w Dębkach

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: Wladyslawowo.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!